SORUNU BUL

Soru & Cevap

Üst Sınıf Ürünler

Kumaş Park, kalitesinden emin olmadığı ürünleri portföyünde bulundurmaz. Dolayısıyla bu ürünleri müşterilerine de satmamış olur.

En İyi Materyal

Kumaşların, rengi ve görünümü kadar nasıl üretildiği, üretilirken hangi kimyasal işlemlerden geçtiği ve hammesi de çok önemlidir.

Sık Sorulan Sorular

1. kumaspark.com’da yer alan “Hesabım” bölümünden Siparişlerim’e gidin.

2. İlgili siparişinizin detaylarını inceleyin ve sipariş numarasını not alın.

3. İletişim sayfasından veya WhatsApp hattımızdan bize ulaşarak, iade etmek istediğiniz ürünün sipariş numarasını iletin.

4. İade nedenini vem müşteri temsilcilerimizin istediği detaylı bilgileri iletin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedi ve metresini de belirtmeyi unutmayın.

5. İade koşullarımıza uygun olduğunuz takdirde, ürün ve bedeli karşılıklı olarak iade edilecektir.

“Siparişlerim“ sekmesinden siparişinizin durumunu kontrol edin.
Eğer siparişiniz “Tamamlandı” statüsünde değilse iletişim sayfamız veya WhatsApp hattımızdan talebinizi bize iletebilirsiniz.

Eğer siparişiniz “Tamamlandı” statüsündeyse ve kargodaysa alıcı ve/veya adres değişikliğini kargo firmaları da sadece belli bir süre içerisinde yapabilir. Değişiklik talebinizi kargonun gönderildiği kargo firmasıyla irtibata geçerek yapabilirsiniz.

İptal ettiğiniz bir siparişin ücret iade işlemleri genelde 2 iş günü içerisinde tamamlanır. Yoğunluğa bağlı olarak 4 iş gününe kadar uzayabilir.

İade edilen ürün süreci aşağıdaki gibidir:

  • Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.
  • Ürün iade şartlarına uygunsa 2-10 gün içerisinde iade süreci tamamlanır.
  • Ürün iade şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir.

İade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız genelde bir kaç günde yansır. Banka kartlarında ise iadenin hesabınıza yansıma süresi daha uzundur.

Üründe “x günde kargoda” yazısı var ise siparişiniz o süre içinde kargoya verilir. Eğer kaç günde kargoda olacağına dair bir bildirim yoksa, tedarik sürecine bağlı olarak 2 ila 4 gün içerisinde kargoya verilmektedir.

Ücretsiz Kargo

Ürünlerimizin büyük çoğunluğunda kargo bedeli almıyoruz.

7/24 Destek

Satış öncesi ve sonrasında telefon, e-posta, iletişim sayfası formu, sosyal medya hesapları ve WhatsApp Business hattı gibi çoğaltılmış iletişim araçları üzerinden bağlantı kurulabilir.​

Para İadesi

Kumaşlarımız iade garantilidir. Alınan üründe herhangi bir problem varsa, istisnasız geri alınır ve ek çözümler üretilir.​

Call Now Button